İstanbul’da kurulan ATC Panel Çit Sistemleri olarak ihtiyaç duyduğunuz her ortamda panel çit, ferforje, spor sahaları, kapı sistemleri, hayvan barınakları, dekor çim sistemleri, tel örgü sistemleri, jiletli tel, trapez sac sitemlerine ait çalışmaları 20 yılı aşkın tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!
Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ihtiyacınız olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanları sürekli yanımızda bulundurarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük-küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki  başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesiyle gelmektedir.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Panel çit sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışmakta olan ATC Panel Çit, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

İstanbul ve tüm yurtta panel çit sistemleri,  spor sahaları, hayvan barınakları, dekor çim sistemleri, tel örgü sistemleri, jiletli tel, trapez sac sitemleri, ferforje demir doğrama, otomatik bahçe kapısı, garaj kapısı ve tüm bunların tamir / bakım işleri için bize +90 212 415 36 76 numaralı telefondan ve atc@atcpanelcit.com ile www.atcpanelcit.com.tr adreslerinden ulaşabilirsiniz.

 

Atacan OLCAYOK
Genel Müdür